Закликаємо Вас підтримати своїми підписами відкритого листа науковців України та діаспори про наукові санкції проти російської науки!

Лист українською: https://cutt.ly/H3Kjgeq
Лист англійською: https://cutt.ly/93KjmZn
Підписати: https://cutt.ly/E3KjN9X

«...наукові санкції є такими ж доречними і необхідними, як і економічні, накладені коаліцією країн, відданих справі миру. Наукові санкції повинні бути запроваджені демократичними силами вільного світу для стримування зростаючої агресії РФ.

Ми твердо переконані, що так само, як олімпійським спортсменам заборонено виступати під російським прапором, науковцям дослідницьких центрів Російської Федерації недопустимо брати участь у форумах, які забезпечують світовий обмін ідеями та інформацією.

<...>

Політичні процеси в суспільстві, як правило, дуже інертні. На рішучі кроки урядів країн часто доводиться дуже довго чекати. Тому надзвичайно ефективною є ініціатива знизу. Уже зараз у руках свідомих і відповідальних науковців (у Ваших руках!) є можливість долучитися до боротьби проти ворога і вплинути на якнайшвидше завершення кривавої війни та покарання агресора», – йдеться у листі.

Новина на сайті Національної академії наук України