14.02.2023 р. Society of Antiquaries of London провело онлайн конференцію «Cultural Heritage as the Target and Victim of War: First-hand reports from Ukraine».


Запрошуємо Вас до участі у щорічній науково-практичній конференції «КИЇВ І КИЯНИ», яка відбудеться 16—17 листопада 2023 року у Музеї історії міста Києва. Щорічна конференція має на меті підбити підсумки досліджень Києва за останні роки, а також задати теоретичні та методологічні рамки для подальших міських студій.


17—23 вересня 2023 року відбудеться конференція «World Neolithic Congress» у Санліурфі (Туреччина).


На підтримку України 02 червня о 18:00 у Кантональному музеї археології та історії Palais de Rumine, м. Лозанна, відбудеться конференція (англійською та французькою мовами), присвячена дослідженням археології України.


Запрошуємо Вас до участі у роботі V міжнародного наукового семінару


Шановні учасники ІІ всеукраїнського з’їзду!

У зв’язку із невизначеністю подій, пов’язаних з COVID-19 в Україні, організаторами прийнято рішення про відтермінування З’їзду до стабілізації ситуації.


Оголошується прийом заявок на конференцію "Дослідження пам’яток кам’яної доби на території Волині", що матиме місце 29-30 жовтня 2021 р. у м. Рівне.


Запрошуємо Вас до участі у щорічній науково-практичній конференції


12 жовтня 2020 року в Києві у НДІ українознавства МОН України відбувся круглий стіл "Окупований Крим і археологічна спадщина".


12 жовтня 2020 р. планується проведення круглого столу, присвяченого проблемам захисту культурної, і зокрема археологічної, спадщини Кримського півострова.