Віднині у Путивлі є вулиця Олега Сухобокова (1937 – 2008) – видатного українського археолога-славіста, доктора історичних наук, дослідника історії цього літописного міста.
У 1979 – 1983 рр. очолювана Олегом Сухобоковим Лівобережна слов’яно-руська експедиція Інституту археології здійснила масштабні дослідження Путивля та його округи. Отримані результати дозволили обґрунтувати 1000-літню дату виникнення оспіваного у «Слові о полку Ігоревім» міста, а також певні аспекти його історії доби середньовіччя та раннього нового часу. Ці історичні періоди формування та розвитку Путивля та їх археологічне вивчення розкриті у фундаментальній монографії Олега Сухобокова та Світлани Юренко «Давній Путивль» (2019 р.), яка здобула високі оцінки української та зарубіжної наукової спільноти і читачів.
За значний внесок у дослідження історії міста Олегу Сухобокову було присвоєно звання Почесного громадянина Путивля (1989 р.) та нагороджено Дипломом і Почесною відзнакою «Золота Ярославна» (2000 р.).
З нагоди 85-річного ювілею науковця та в рамках дерусифікації Путивльська міська рада 22 грудня 2022 року ухвалила рішення про надання одній з вулиць міста імені Олега Сухобокова (колишня Чкалова).
Прикметно, що ця вулиця розташована в історичному середмісті Путивля поблизу археологічної пам’ятки – поселення «Молокозавод», яке також досліджував Олег Сухобоков.
Вулиця Олега Сухобокова у м. Путивль на Сумщині (фото І. Сичевської)
Поштові індекси вул. Олега Сухобокова в Путивлі
Монографія Олега Сухобокова та Світлани Юренко «Давній Путивль» (2019)
Художній конверт «Казацької пошти», присвячений Олегу Сухобокову та Світлані Юренко –
дослідникам історії та почесним громадянам Путивля