Горбаненко, С. А. (ред.). 2022. Магія повсякдення давніх слов’ян. Нариси. Київ: Академперіодика, 210 с.

ISBN: 978-966-360-460-2


Для кожного науковця вихід його монографії — це надзвичайна і довгоочікувана подія. Адже науковець вкладає у свою працю не лише знання, накопичені за роки — десятиліття — століття… Але й душу, частинку себе.


Вийшло друком спільне видання Інституту археології НАН України та Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України.


Побачила світ монографія «Prehistoric Ukraine: From the First Hunters to the First Farmers», підготовлена провідними фахівцями з України, Швеції, Великої Британії, США та Литви. Присвячена пам’яті Д. Я. Телегіна та презентує новітні результати міждисциплінарних досліджень первісних спільнот території України.


Вийшла збірка за результатами п'ятирічної роботи українсько-німецького дослідницького проекту з дослідження передмістя Ольвії (ІА НАН УКраїни та Університет імені Гете, Франкфурт-на-Майні, ФРН) та міжнародної конференції, що відбулася у Франкфурті-на-Майні у 2019 р.


Цьогоріч вийшла друком наукова монографія старшого наукового співробітника відділу археології Криму та Північно-Західного Причорномор’я кандидата історичних наук Ірини Тесленко «Кераміка Криму XV століття».


Бажаємо наснаги для нових ідей, міцного здоров’я та довгих років життя! Принагідно раді повідомити, що вийшла друком книга – спогади ювіляра.


Олег Сухобоков, Світлана Юренко. 2019. Давній Путивль. Київ; Суми: Університетська книга.  – 344 с.: іл.


Вийшов друком збірник матеріалів, підготований за результатами роботи І Всеукраїнського археологічного з’їзду, що проходив у 2018 р. у Ніжині.


Наприкінці липня у видавництві «Brill» вийшла нова монографія, що репрезентує окремі археологічні студії в Україні для англомовної наукової спільноти.


У 2020 році у видавництві BAR Publishing вийшла друком монографія к.і.н. Олександра Шелеханя «Swords and Daggers of the Scythian Forest-Steppe» (Мечі та кинджали скіфського лісостепу).


Вийшов друком 2-й номер журналу "Археологія і давня історія України". Випуск присвячено 70-літньому ювілею доктору історичних наук, професору, члену-кореспонденту НАН України Олександру Петровичу Моці.


Шановні дописувачі щорічника "Археологічні дослідження в Україні" і всі, кого цікавлять свіжі археологічні новини!