Вийшла збірка за результатами п'ятирічної роботи українсько-німецького дослідницького проекту з дослідження передмістя Ольвії (ІА НАН УКраїни та Університет імені Гете, Франкфурт-на-Майні, ФРН) та міжнародної конференції, що відбулася у Франкфурті-на-Майні у 2019 р.


Цьогоріч вийшла друком наукова монографія старшого наукового співробітника відділу археології Криму та Північно-Західного Причорномор’я кандидата історичних наук Ірини Тесленко «Кераміка Криму XV століття».


Бажаємо наснаги для нових ідей, міцного здоров’я та довгих років життя! Принагідно раді повідомити, що вийшла друком книга – спогади ювіляра.


Олег Сухобоков, Світлана Юренко. 2019. Давній Путивль. Київ; Суми: Університетська книга.  – 344 с.: іл.


Вийшов друком збірник матеріалів, підготований за результатами роботи І Всеукраїнського археологічного з’їзду, що проходив у 2018 р. у Ніжині.


Наприкінці липня у видавництві «Brill» вийшла нова монографія, що репрезентує окремі археологічні студії в Україні для англомовної наукової спільноти.


У 2020 році у видавництві BAR Publishing вийшла друком монографія к.і.н. Олександра Шелеханя «Swords and Daggers of the Scythian Forest-Steppe» (Мечі та кинджали скіфського лісостепу).


Вийшов друком 2-й номер журналу "Археологія і давня історія України". Випуск присвячено 70-літньому ювілею доктору історичних наук, професору, члену-кореспонденту НАН України Олександру Петровичу Моці.


Шановні дописувачі щорічника "Археологічні дослідження в Україні" і всі, кого цікавлять свіжі археологічні новини!


Поспішаємо поділитись гарною новиною. Вже отримали з друкарні довгоочікувану книжку — «Методичні рекомендації з польової антропології» — першу із серії «АрхеМет».


Вийшов друком 1-й номер журналу "Археологія і давня історія України" за 2020 рік. Випуск присвячено публікації колекцій археологічних матеріалів, що зберігаються в Інституті археології НАН України.


Вийшла друком нова монографія, присвячена старожитностям скіфської доби знаменитого Більського городища в басейні р. Ворскла (Дніпровський Лівобережний Лісостеп):